Genel Müdür
İkram GÖKTAŞ
Özgeçmiş

İkram Göktaş, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Garanti Bankasında Müfettiş Yardımcısı olarak kariyerine başlayan ve çalıştığı süre boyunca Garanti Bankasında çeşitli görevler üstlenen Göktaş, 2001-2005 yılları arasında Anadolu Finans Kurumunda, 2006-2015 yılları arasında ise Türkiye Finans Katılım Bankasında Genel Müdür Yardımcılığı dahil olmak üzere birçok alanda yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 2015-2023 yılları arasında Vakıf Katılım Bankası AŞ’de kurucu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev alan Göktaş, Kasım 2023 itibarıyla Dünya Katılım Bankasında Kurucu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı - Satış ve Pazarlama
Ahmet PARLAK
Özgeçmiş

2003 yılında Marmara Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olan Ahmet Parlak, yüksek lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümünde tamamlamıştır. 2004 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası AŞ’de profesyonel çalışma hayatına başlayan Parlak, şube müdürlüğü dahil olmak üzere birçok pozisyonda görev almıştır. 2016-2023 yılları arasında Vakıf Katılım Bankası AŞ’de Şube ve Bölge Müdürlüğü görevlerini icra eden Parlak, Ekim 2023 itibarıyla Dünya Katılım Bankasında Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı - Hukuk ve Krediler
Alpaslan ÖZEN
Özgeçmiş

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayan Alpaslan Özen, profesyonel çalışma hayatına 1997-1998 yılları arasında Türkiye Tütüncüler Bankası Yaşarbank AŞ’de Avukat olarak başlamıştır. 1998-2015 yılları arasında Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ’de avukatlık görevini yürüten Özen, 2015-2023 yılları arasında Vakıf Katılım Bankası AŞ’de üst düzey yönetici olarak çalışmıştır. Kasım 2023 itibarıyla Dünya Katılım Bankasında Hukuk ve Kredilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı - İç Sistemler
Dr. Eyyüp YILMAZ
Özgeçmiş

Eyyüp Yılmaz 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme iktisadı Enstitüsü Personel Yönetimi Bölümünde tamamlayan Yılmaz, 1999 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Uluslararası İktisat bölümünü bitirerek doktorasını almıştır. 1991 yılında ESBANK TAŞ’de Müfettiş Yardımcısı olarak profesyonel çalışma hayatına başlayan Yılmaz, aynı kurumda üst düzey görevler üstlenmiştir. Family Finans Kurumu AŞ’de Teftiş Kurulu Başkanı, Ülker Grubu şirketlerinde Mali İşler Koordinatörü ve Genel Müdür Yardımcısı pozisyonlarında çalışmıştır. Yine çeşitli üniversitelerde Mali İşler Direktörü ve Genel Sekreterlik görevlerini yürüten Yılmaz, son olarak Favori Çukurova Havalimanı İşletmeciliği AŞ’de çalışmıştır. Kasım 2023 itibarıyla Dünya Katılım Bankasında İç Sistemlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı - Yetenek ve Kültür
Dr. İrfan GÜLTAŞ
Özgeçmiş

1995 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan İrfan Gültaş, aynı yıl Garanti Bankası AŞ’de MT (Management Trainee) olarak profesyonel çalışma hayatına başlamıştır. Yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Davranış Bilimleri bölümünde tamamlayan Gültaş, 2012 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İnsan Kaynakları bölümünü bitirerek doktorasını almıştır. İnsan kaynakları alanında bankacılık, perakende, hızlı tüketim ve hizmet sektörlerinde ulusal & uluslararası ölçekteki farklı şirketlerde tecrübeleri bulunan Gültaş; finans alanında Interbank, Türkiye Finans ve Vakıf Katılımda üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Son olarak Eminevim’de İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Eylül 2023  itibarıyla Dünya Katılım Bankasında Yetenek ve Kültürden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışma hayatını sürdürmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı - Operasyon
Kadir DOĞUERİ
Özgeçmiş

2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olan Kadir Doğueri, yüksek lisansını İşletme Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. 2003 yılında Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ’de kariyerine başlayan Doğueri, 12 yıl boyunca aynı kurumda yöneticilik dahil olmak üzere farklı pozisyonlarda görev almıştır. 2015-2023 yılları arasında ise Vakıf Katılım Bankası AŞ’de Birim Müdürü olarak çalışmıştır. Eylül 2023 itibarıyla Dünya Katılım Bankasında Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etmektedir.

Genel Müdür Yardımcısı - Hazine
Kamil KİBAR
Özgeçmiş

1996 yılında Orta Doğu Tenik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Kibar, ESBANK AŞ’de profesyonel çalışma hayatına başlamıştır. 2000 yılında ES Securities şirketinde bir yıl çalıştıktan sonra Kuveyt Türk Katılım Bankası AŞ’de kariyerine devam etmiştir. 23 senelik Kuveyt Türk kariyerinde hazine grubunun farklı pozisyonlarında üst düzey görevler icra eden Kibar, Aralık 2023 itibarıyla Dünya Katılım Bankasında Hazineden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etmektedir.